Время работы:
Пн-Пт -  9:00 до 17:30 Сб -  9:00 до 15:00 Вс -  выходной

Пуско-зарядний пристрій ДК, 12-24V, 12A/85A/12V (старт), цифрова панель LED DK-JN85

Код товара:258775
Код товара:258775
2 887 грн
Есть в наличии
  • БрендДорожная Карта
  • Напряжение12 В

Описание

Пуско-зарядний пристрій ДК: Надійний і Ефективний Допоміжник для Автосервісу

Пуско-зарядний пристрій ДК - це високоякісне обладнання для обслуговування та заряджання акумуляторів автотранспорту. Завдяки передовій технології і інноваційним рішенням, це пристрій стає незамінним помічником для автосервісу та власників транспортних засобів.

Характеристики:

Діапазон напруги: Пуско-зарядний пристрій ДК працює в широкому діапазоні напруги від 12V до 24V. Це дозволяє використовувати пристрій для різних типів автотранспорту, включаючи легкові автомобілі, грузовики і навіть важку техніку.

Потужність заряджання: Зарядний пристрій має потужність 12A, що дозволяє ефективно і швидко заряджати акумулятори різних ємностей. Крім того, вбудована функція старту з потужністю 85A при 12V дозволяє легко запускати двигуни в разі розряду акумулятора.

Цифрова панель LED: Цифрова панель забезпечує зручний інтерфейс для відстеження стану заряджання і роботи пристрою. Користувач може легко контролювати параметри заряджання і стан акумулятора, завдяки чіткому відображенню інформації на LED-дисплеї.

Вага та Об'ємна вага: Легкий та портативний, зарядний пристрій має вагу 6.38 кг і об'ємну вагу 3.67 кг, що дозволяє легко переміщувати його по автосервісу або магазину, забезпечуючи максимальну мобільність.

Обслуговування АКБ: Виріб спеціально призначений для обслуговування автомобільних акумуляторів, дозволяючи продовжувати їхню службу та підтримувати оптимальний рівень заряду.

Найменування товару: Пуско-зарядний пристрій, 12-24V, 12A/85A/12V (старт), цифрова панель LED <ДК>. Бренд ДК гарантує надійність і високу якість продукції.


Пуско-зарядний пристрій ДК - це вдосконалений інструмент для автосервісу та власників автотранспорту. Завдяки високій потужності заряджання, широкому діапазону напруги і зручній цифровій панелі, він стає невід'ємною частиною обладнання, яке забезпечує надійне живлення і обслуговування акумуляторів будь-яких транспортних засобів. Пуско-зарядний пристрій ДК - це вибір професіоналів, які цінують ефективність і надійність.


Доставка(?)
Новая почта, Деливери, Самовывоз со склада
Оплата(?)
Безналичный расчет на ФЛП,наличный расчет,наложенный платеж
Гарантия(?)
Гарантия на дефекты завода изготовителя
Возврат(?)
Возврат и обмен в течение 14 дней

Отзывы (0)

Николай

На i20 2014 подошли как родные. Единственное - родные колпаки не прижимаются к ободу диска на 5-7 мм. Нужны или другие гайки, или сточить ребра с внутренней стороны колпака.

Валентин

Отличное масло, двигатель как новый !

Александр

Отличное масло -двигатель TSI 1.8 WV